реклама партнерів:
Головна » 2016 » Жовтень » 30 » Рухівці відродили автентичний герб міста Остер
10:48
Рухівці відродили автентичний герб міста Остер
Рухівці відродили автентичний герб міста Остер Остерський осередок Народного Руху України на початку 90-х років минулого століття відродив автентичний герб міста Остер та Остерської об’єднаної територіальної громади.

У 1663—1664 роках місто Остер витримало осаду коронних військ на чолі з королем Яном Казимиром ІІ. За надану допомогу під час облоги, король Ян Казимир ІІ надав місту привілей на Магдебурзьке право, хоча, деякими його положеннями користувалися, ще з 20-х років XVII століття. Остер отримав право мати свій магістрат та власний герб. На гербі зображено в зеленому полі міську браму з трьома вежами, та золотим хрестом.
Три башти на гербі це означення важливості міста того періоду. Подібні символи також мають Львів та Рава Руська.

Унікально але герб Остерської об’єднаної територіальної громади нагадує тризуб (герб Остра відновлений завдяки рухівцям Коржову, Лавренчуку, Французу, Баньку та історику Лазарчук Ноні ). Відкриті ворота свідчать, що Остер завжди був вольним містом і закликають наших друзів з різних країн до відродження стародавнього міста.

За інформацією Петра Лавренчука, Народний Рух України.Категорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 759 | Теги: Народний Рух, остер, герб | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar