реклама партнерів:
Головна » 2016 » Березень » 29 » Щедра сесія Чернігівської обласної ради
18:48
Щедра сесія Чернігівської обласної ради
Щедра сесія Чернігівської обласної ради Чернігівщина можливо теж стане експериментальною областю, де за надлишкові кошти з надходжень митниці ремонтуватимуть дороги. Звернення до Верховної Ради і Кабміну про необхідність цього фінансового експерименту саме у нас одноголосно прийняли депутати обласної ради на 4 сесії. Взагалі ж сьогодні наші обранці були щедрими – на 49 років віддали в оренду 20 гектарів лісу козелецькому підприємству. Територіальної громада Чернігова завдяки міському голові Владиславу Атрошенку отримала у власність комунальне підприємство «Облсвітло».

Майже одноголосно депутати обласної ради приймають мораторій на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду місцевого значення області. Цього вимагали екологи. Депутати взялися навести порядок і розібратися хто, що і де рубає.

Лісу захотіло і козелецьке товариство «Формікабуд». У депутатів просить підтримати питання про виділення йому лісової ділянки – 20 гектарів. Їх беруть в аренду на 49 років і обіцяють створити новий для Чернігівщини об’єкт туризму – «Сафарі-парк». Деякі депутати категорично відмовилися віддавати ліс. Але «Сафарі-парку» на Чернігівщини таки бути. 20 гектарів лісу депутати віддали козелецькому підприємству в оренду. З легкої руки народних обранців територіальній громаді Чернігова відійшло і комунальне підприємство «Облсвітло». Його попросив Владислав Атрошенко — Чернігівський міський голова, пояснивши, що так він хоче врятувати колектив і майно підприємства. В обласний бюджет пообіцяв віддати за два мільйона гривень.

На четвертій сесії обласної ради депутати затвердили і нормативи відрахувань до обласного бюджету чистого прибутку, який отримують комунальні підприємства Чернігова. Щоправда, на профільне управління депутати нарікають, мовляв, працює воно неефективно.

Всього ж на порядку денному сесії було понад півсотні питань і більше 20 депутатських звернень. Відсьогодні в області продовжать працювати кілька програм. Їх підтримали депутати. Одна з них стосується фінансування у 2016 році робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг. На це передбачається 60 мільйонів гривень. Якщо їх знайдуть у бюджеті, дороги відремонтують.

Також на сесії депутати прийняли кілька звернень до Президента, Верховної Ради України, Кабміну, профільних міністерств. В одному з них просять включити Чернігівську область до фінансового експерименту: половину своїх надлишкових надходжень віддаватиме Чернігівська митниця на ремонти доріг області.

Сесія не завершена. Деякі внесені на розгляд депутатів питання ще доопрацюють, що робота сесії продовжиться у квітні.

За матеріалами: СіверцентрКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 753 | Теги: обласна рада, Черніігвщина, депутати | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar