реклама партнерів:
Головна » 2020 » Лютий » 1 » Скандал зі «Хрущовкою»
19:54
Скандал зі «Хрущовкою»
Скандал зі «Хрущовкою» Таку назву має ресторан у Прилуках. Там можна пообідати біля бюсту Лєніна, під портретами Сталіна, Хрущова та Малєнкова, в оточенні символів комуністичної партії і Радянського союзу.
Проте така обстановка є порушенням чинних в Україні законів про декомунізацію. Тому Український інститут національної пам’яті звернувся до керівника підприємства, що тримає ресторан, з вимогою дотримуватися норм законодавства.
«Комуністичний режим 1917-1991 років в Україні визнається злочинним і таким, що здійснював політику державного терору, -- зазначає представник Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко. – І тому засуджується як несумісний з основоположними правами і свободами людини і громадянина. Відповідно до закону, пропаганда його символіки є наругою над пам’яттю мільйонів жертв і є несумісною з нормами українського суспільства».
Власником закладу виявися голова обласної організації Радикальної партії Олег Авер’янов, який в інтерв’ю місцевому телебаченню заявив, що не збирається нічого змінювати: “Хтось мені проінвестує зміну дизайну? Ота громадськість?! Там працюють люди, отримують зарплату і я нічого поганого в роботі ресторану не бачу».
Поліція порушила кримінальне провадження за фактом порушення законодавства та вилучила символіку для експертизи.

Василь ЧЕПУРНИЙ, Голос України
Чернігівська область.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 300 | Теги: Сталін, декомунізація, ресторан, Прилуки | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar