реклама партнерів:
Головна » 2017 » Листопад » 20 » Туристичний бізнес-форум у Запоріжжі
18:52
Туристичний бізнес-форум у Запоріжжі
Туристичний бізнес-форум у Запоріжжі Нещодавно делегація від Чернігівської області взяла участь у роботі туристичного бізнес–форуму, який проходив у Запоріжжі.
Програма форуму була доволі насиченою. У рамках роботи проводились панельні дискусії, круглі столи, кулінарні майстер – класи, презентації локацій та ін.
Найбільшу кількість відвідувачів збирали виступи фахівців по ІТ – та он-лайн – інформуванню в галузі туризму, створенню брендів територій та окремих місць, ролі та значенню подієвого туризму в розвитку туристичних локацій, звичайно, майстер – класи з кулінарії та ін.

Чернігівську область представляли працівники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівського обласного туристично – інформаційного центру, Національного заповідника «Гетьманська столиця», управління культури і туризму Чернігівської міської ради, викладачі Чернігівського національного університету та власник приватної садиби «Голубі озера».Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 683 | Теги: Запоріжжя, бінес-форум, туризм | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar