реклама партнерів:
Головна » 2019 » Червень » 25 » У Чернігові перевіряють стан повітря через сморід відстійників крохмального заводу
08:04
У Чернігові перевіряють стан повітря через сморід відстійників крохмального заводу
У Чернігові перевіряють стан повітря через сморід відстійників крохмального заводу У Чернігові перевіряють стан повітря у мікрорайоні Масани, що вже тиждень потерпає від смороду відстійників крохмального заводу.
За інформацією прес-служби міськради, це питання розглядалося в понеділок, 24 червня, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Керівник комісії Леонід Ліждвой повідомив, що упродовж дня фахівці Чернігівського обласного лабораторного центру відбирали зразки повітря в мікрорайоні Масани - як безпосередньо біля ставків-накопичувачів крохмального заводу, так і за його межами. "Завтра зроблять дослідження цих проб, аби з’ясувати склад повітря і його безпечність для людей", - сказав Ліждвой.

Крім того, комісія доручила міським службам у межах компетенції кожної перевірити підприємство, ставки-накопичувачі якого є джерелом запаху, на дотримання норм щодо викидів забруднюючих речовин.

Як повідомлялося, у Чернігові жителі спального мікрорайону Масани, де мешкають понад 10 тис. людей, з 18 червня потерпають від неприємного запаху. Незважаючи на спеку, спати із відчиненими вікнами стало неможливим через сморід: він поєднував запах аміаку, каналізації й газу.
Виклики відповідних служб не увінчалися успіхом, джерело запаху встановити не вдалося. 23 червня активні мешканці Масанів зібралися і почали самостійно шукати джерело смороду. Ним виявилися відстійники крохмального заводу "Вимал", що розташований неподалік підприємства.Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 558 | Теги: Вимал, сморід, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar