реклама партнерів:
Головна » 2016 » Вересень » 14 » У Чернігові відкриють виставку «Українська друга світова». Анонс
12:54
У Чернігові відкриють виставку «Українська друга світова». Анонс
У Чернігові відкриють виставку «Українська друга світова». Анонс 15 вересня о 14 годині у Чернігові в Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді (колишній кінотеатр ім. Щорса) відбудеться презентація виставки «Українська друга світова».

Ініціатори та координатори заходу ставлять за мету представити вчителям і викладачам історії обласного центру виставку про український вимір Другої світової війни, внесок і втрати Українського народу в ній.

Матеріали експозиції у Кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді можна використати у навчально-виховному процесі.

Планується організація ознайомлення з виставкою учнів старших класів шкіл Чернігова.

Організатори: Український інститут національної пам’яті, Департамент культури і туризму, національностей та релігій і Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівський обласний історичний музей імені В.В. Тарновського, Кіно-культурний мистецький центр з національно-патріотичного виховання дітей та молоді.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 705 | Теги: виставка, Українська Друга світова війна, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar