реклама партнерів:
У Десну біля «Золотого берегу» випустили майже 2 тонни риби - 5 Червня 2019 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2019 » Червень » 5 » У Десну біля «Золотого берегу» випустили майже 2 тонни риби
21:41
У Десну біля «Золотого берегу» випустили майже 2 тонни риби
У Десну біля «Золотого берегу» випустили майже 2 тонни риби 3 та 6 червня 2019 року відбувся черговий етап зариблення р. Десна.
Про це повідомляє Гаряча лінія Чернігівського рибоохоронного патруля на своїй сторінці у Facebook.

Вселення проводилось за рахунок компенсаційних коштів за завдані збитки рибному господарству України від проведення робіт на землях водного фонду в районі міського пляжу «Золотий берег».
До водойми випущено 30 тис. екз. річника товстолоба та 9,8 тис. екз. коропа, загальною вагою 1,775 тонн.
Зарибок закуплений в ПрАТ «Чернігіврибгосп» на загальну суму 112,5 тис. грн.

Нагадаємо, що роботи з відтворення водних біоресурсів на водоймах загальнодержавного значення повинні проводитись відповідно до Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання, затвердженого наказом Мінагрополітики від 07.07.2012 № 414.

За інформацією щодо порядку проведення робіт із вселення водних біоресурсів у водойми потрібно звернутися до відділу іхтіології та регулювання рибальства Чернігівського рибоохоронного патруля: м. Чернігів, вул. П’ятницька, 69, тел. (0462) 67-60-38.

Довідкова інформація:
23 квітня 2019 року до р. Десна суб’єктами промислового лову, в рахунок спеціального використання водних біоресурсів, випущено 4 433 екз. річника коропа.Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 324 | Теги: зариблення, рибоохоронний патруль, Десна | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar