21:29 У службі зайнятості жоден учасник АТО не залишається без уваги | |
![]() Про це заявила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка. Колишнім військовим надавалися індивідуальні профконсультаційні послуги, вони запрошувались на семінари з техніки пошуку роботи, тренінги з психологічної підтримки, інші заходи цільового призначення. У результаті протягом січня-травня поточного року 59 громадян цієї категорії знайшли роботу, ще 23 – залучено до тимчасової зайнятості, 7 – скеровано на професійне навчання. Є серед вчорашніх військових й такі, які скористалися виплатою допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. Так, чернігівець Євгеній Сич вирішив надавати послуги таксі, Володимир Батюта зі Срібного займається роздрібною торгівлею, а Віталій Скорик з Талалаївки розводить тварин. Інформацію підготувала Світлана Шеремет | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |