реклама партнерів:
Головна » 2019 » Червень » 23 » У спеку не можна пити холодну воду
12:15
У спеку не можна пити холодну воду
У спеку не можна пити холодну воду Лікарі нагадують, що в спеку не можна пити холодну воду
Підсолена і підкислена вода – найкращий напій у спеку, адже вона допоможе нормалізувати водно-сольовий баланс..

Як пише cosmo, більше 60% тіла складається не з води, а з сольового розчину, який виходить з організму через піт, і в спеку водно-сольовий баланс падає. Тому нас і мучить почуття спраги.

Газована вода і підсолоджені напої (квас, холодний чай з добавками, який продається в магазинах, компот тощо) ще більше погіршують ситуацію, так як цукор вимиває солі з організму.

Щоб відновити гідро-сольовий баланс в спеку варто частіше пити підсолену воду. При цьому вода повинна бути не солоною, із звичайною кам’яною або морською сіллю, а підсоленою. Тобто, з особливим складом солей.

Мінеральна вода також допомагає заповнити втрату солей і мінералів. До того ж, її можна пити всім. Головне – вибирати у спеку воду, яка містить іони натрію і хлору (сіль), магнію, калію, кальцію, сульфати. Середня ступінь мінералізації повинна бути не більше 2,5-3%.

Ще один відмінний утамувач спраги – вода з лимоном або будь-яким іншим цитрусовими. Вона корисна, адже містить багато вітамінів, але в ній мало солей.

Тим не менш, вода з лимоном має дві важливі функції: вона запобігає згущенню крові і набрякам. Корисні речовини в цитрусових запобігають утворенню тромбів через згущення крові, так що тим, у кого влітку часто бувають судоми, варто звернути увагу на такий напій.

Важливо пам’ятати, що ні в якому разі в спеку не можна пити холодну воду, адже в цей час судини розширені. Через вживання холодної води виникає різкий перепад температур, який може викликати спазм судин. Це може спричинити напад стенокардії або навіть інсульт. Вода повинна бути кімнатної температури.Категорія: Медицина | Переглядів: 610 | Теги: спека, вода, інсульт | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar