реклама партнерів:
Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Відійшов у вічність самооборонівець Станіслав Астахов
21:38
Відійшов у вічність самооборонівець Станіслав Астахов
Відійшов у вічність самооборонівець Станіслав Астахов Після тривалої боротьби за можливість знову ходити помер чернігівський волонтер Станіслав Астахов.
Станіслав — колишній далекобійник. Коли почалася війна на Сході України, покинув роботу і почав допомагати бійцям. Волонтер встиг побувати в різних гарячих точках зони АТО. Усього 15 поїздок. Станіслав мав цукровий діабет, і під час останньої поїздки в Станицю Луганську травмував палець ноги. Через хворобу рана довго не загоювалась, а діабет все вражав і вражав судини. Коли наша знімальна група у травні спілкувалася зі Станіславом, волонтер жалкував, що одразу не звернувся до Київського інституту травматології, ногу можна було б врятувати…

Тривалий час волонтер провів на лікарняному ліжку – лікувався у Чернігові та Києві. В результаті за рік Станіславу ампутували обидві ноги.

Він мріяв про життя, мріяв, що йому зроблять протези і він знову стане на ноги. Але доля вирішила по-своєму. В ніч з суботи на неділю, перебуваючи у шпиталі, під час сну Станіслав Астахов відійшов у вічність.

Відео: телекомпанія Сівер-центр

Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 813 | Теги: Чернігів, Станіслав Астахов, Волонтер | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar