реклама партнерів:
Головна » 2017 » Січень » 28 » Вихідні 8 березня і 9 травня можуть скасувати – проект закону вже готовий
09:37
Вихідні 8 березня і 9 травня можуть скасувати – проект закону вже готовий
Вихідні 8 березня і 9 травня можуть скасувати – проект закону вже готовий Український інститут національної пам'яті (УІНП) підготував проект закону, згідно з яким хочуть піддати декомунізації і державні свята.

Про це сказав глава Інституту Володимир В'ятрович в інтерв'ю "Апостроф".

"Найближчим часом будемо виставляти на громадське обговорення це питання. Головним завданням в цьому напрямку буде, дійсно, впорядкування цих свят, тому що у нас календар наповнений якимись новими українськими національними святами, а старі радянські свята все одно залишаються", – заявив історик.

Зокрема, під питанням державні свята 1 травня та 8 березня. Також планують переводити акцент з 9 травня на 8 травня.

В'ятрович наголосив, що на державному рівні повинні відзначатися тільки свята присвячені подіям "переломним, надзвичайно важливим для України як держави".

Також я переконаний, що не варто робити державним і святковим днем 8 березня. На державному рівні повинні наголошуватися, напевно, лише ті свята, які відзначають події, які були переломними, надзвичайно важливими для України як держави – День незалежності, День Конституції... а не якісь свята, які дісталися нам в спадок від радянського минулого, - відзначив Володимир В'ятрович.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 763 | Теги: 9 травня, Володимир В'ятрович | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar