реклама партнерів:
Головна » 2020 » Лютий » 10 » Виставка «Археологічні скарби Чернігова». Анонс
16:37
Виставка «Археологічні скарби Чернігова». Анонс
Виставка «Археологічні скарби Чернігова». Анонс 12 лютого о 12.00 у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Борисоглібському соборі, на Валу) відкривається виставка «Археологічні скарби Чернігова».
Роботи проводились у 2018-2019 роках на території стародавнього Дитинця, Окольного міста та Передгороддя. Це були як наукові, так і науково-рятівні дослідження, пов’язані з благоустроєм центральної частини міста. Під час цих робіт були виявлені та досліджені залишки стародавньої забудови Чернігова Х-ХІІІ ст. та XVII-XVIII ст.: житлові, господарчі та оборонні споруди, виробничі комплекси, сліди вулиць та садибної забудови. За результатами досліджень зібраний численний речовий матеріал, який свідчить про матеріальну культуру наших пращурів та їх побут, майстерність у виготовленні речей, вподобання, моду в одязі та прикрасах.
Розкопки проводились Чернігівською археологічною експедицією Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г Шевченка та Лівобережною археологічною експедицією Інституту археології Національної академії наук України спільно з Національним архітектурно-історичним заповідником «Чернігів стародавній».

Тетяна Новик, старший науковий співробітник Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 654 | Теги: археологія, Чернігів, виставка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar