реклама партнерів:
Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Закупівля Черніговом 10 нових тролейбусів: оприлюднено повідомлення про намір укласти договір
19:31
Закупівля Черніговом 10 нових тролейбусів: оприлюднено повідомлення про намір укласти договір
Закупівля Черніговом 10 нових тролейбусів: оприлюднено повідомлення про намір укласти договір Тендерну пропозицію ПрАТ «Чернігівський автозавод» щодо продажу Чернігівському тролейбусному управлінню 10 нових тролейбусів акцептовано. Повідомлення про намір укласти договір з цим виробником з’явилося на сайті публічних закупівель «Рrozorro» увечері 20 жовтня.

Як вже повідомлялося раніше, за правилами торгів їх учасник, пропозиція якого виявилася найвигіднішою, мав протягом п’яти днів надати покупцеві потрібні документи. Акцепт пропозиції означає, що їх надано.

Прес-службі міської ради це підтвердив і керівник КП «ЧТУ» Дмитро Лавренюк:
- Так, документи надані і ми готові в передбачений законом термін укласти договір. Нові тролейбуси Чернігову потрібні. За документацією торгів, час виконання такого договору - до 23 грудня. Продавець до цього дня має поставити всі тролейбуси, а нашим завданням буде їх зареєструвати й пустити на лінії, - сказав він.

Після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір на сайті «Рrozorro» право підписати його виникає через 10 днів (термін на оскарження).

За матеріалами прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 632 | Теги: Чернігів, тролейбуси, тендер | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar