реклама партнерів:
Головна » 2019 » Червень » 18 » Заміна вказівників на декомунізованих вулицях у центрі Чернігова
09:20
Заміна вказівників на декомунізованих вулицях у центрі Чернігова
Заміна вказівників на декомунізованих вулицях у центрі Чернігова Як відомо, у Чернігові вже розпочалась заміна вказівників на вулицях. Першочергово проводилась заміна вказівників на декомунізованих вулицях: Гончій, Музейній, Єлецькій, Всіхсвятській, Івана Мазепи, Захисників України та інших.
Про це йдеться в сюжеті телеканалу "Дитинець".
«Нашою групою розроблено 3 розміри по висоті, це в залежності від того, де розташована вулиця і звісно, де буде монтуватися цей показник: приватний будинок – висота 210 мм, будинок середньої етажності – 263 мм, головні проспекти – 329 мм, це найбільш високі таблички. По кольору і по розміру, широта, підбиралось так, щоб можна було прочитати як пішоходу, так і з транспорту, якщо їхати з помірною швидкістю», - зазначив фахівець робочої групи зі створення дизайн-коду Андрій Вареник.
За його словами, впродовж літа нові вказівники монтуватимуть у центральній частині міста. На разі вже готові таблички для вулиць П'ятницька та Кирпоноса. На серпень планується монтаж вказівників на проспектах Перемоги та Миру і на вулиці Шевченка.
«До кінця літа буде встановлена половина назв вулиць, це 511 табличок. Потім будуть встановлюватися номери», - підсумував фахівець.
Нагадаємо, що на реалізацію цього проекту у міській раді передбачили майже 700 тисяч гривень.

Джерело: 0462Переглядів: 106 | Теги: вказівники, Чернігів, декомунізація, назви вулиць | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar