19:58 Жителі Чернігівського району зібрали допомогу для танкістів | |
![]() Адже війна на сході не скінчилась, наші брати, сини та друзі знаходяться на передовій. На даний час наші військові забезпечені одягом та амуніцією в повному обсязі. Забезпечені вони і харчуванням, в основному, у вигляді сухпайків та консервів. Тому, по домовленості з командиром частини, мешканці сільських та селищних рад району зібрали свіжі овочі, консервацію, мед, горіхи, сухофрукти; депутат райради Сергій Шегеда надав свій новий, військовий комбінезон для механіка, що залишився в нього з часів війни в Афганістані. Голови селищних рад та депутати районної ради організували підвіз продуктів з усього району до місця відправки, будівлі Чернігівської районної ради. Голова РДА Корж Віктор Борисович звернувся до підприємств району, які також внесли свою допомогу: Чернігівський лісгосп надав пиломатеріали для облаштування бліндажів а сільгосппідприємства надали овочі та декілька туш свіжого м’яса. На кошти, зібрані під час проведення загальнорайонного свята Масляна в смт М.-Коцюбинське, закуплені предмети гігієни. Заступник голови районної ради Поліщук Володимир Андрійович особисто супроводить зібрану районом допомогу до місця призначення. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |