реклама партнерів:
Головна » 2015 » Листопад » 27 » 40 пам'ятників Леніну визнані такими, що не вважаються пам'ятками
20:59
40 пам'ятників Леніну визнані такими, що не вважаються пам'ятками
40 пам'ятників Леніну визнані такими, що не вважаються пам'ятками Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко підписав наказ Мінкультури від 26 листопада 2015 року № 977 «Про не занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України».

Відповідне рішення було прийняте на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» а також фахових висновків та рішень Експертної комісії з розгляду питань занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України та Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Мінкультури.

Серед таких об’єктів монументального мистецтва: сорок - пам’ятники Леніну і один пам’ятник борцям за Радянську владу на західноукраїнських землях. Ці об’єкти розташовані: у місті Слов’янську (Донецька обл.) -1, у місті Запоріжжя – 1, у селищі Гоща (Рівненська область) -1, у селищі Мечебилове (Харківська область) – 1, у місті Ізяслав (Хмельницька область) -1 та 36 у Чернігівській області. Ці об’єкти, які тепер не мають статусу пам’яток, офіційно не знаходяться під охороною держави.

За інформацією прес-служби Мінкультури.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 831 | Теги: Ленін, Чернігівщина, декомунізація | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar