18:21 Безробітні після навчання працюватимуть водіями тролейбусів | |
![]() Наразі за її направленням 12 безробітних чернігівців освоюють нову для них професією. Під час навчання, яке розпочалося 20 березня і триватиме майже півроку, слухачі опанують теорію та отримають практичні навички. За цей час вони ознайомляться з низкою дисциплін, зокрема основами галузевої економіки і підприємництва, правових знань, а також з інформаційними технологіями, будовою та технічним обладнанням тролейбуса, правилами дорожнього руху, охороною праці, основами безпеки руху і правилами обслуговування пасажирів. Теоретичний курс безробітні опановують на базі КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат». До речі, це єдиний навчальний заклад в області, який навчає водіїв тролейбуса. Потім, на виробничій практиці, слухачі закріплять здобуті знання та вчитимуться керувати та обслуговувати тролейбуси. Стажуватимуться вони в КП «Чернігівське тролейбусне управління», куди за направленням служби зайнятості й будуть працевлаштовані після успішної здачі всіх іспитів. Вчаться безробітні безкоштовно, за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Валентина Федусь, Чернігівський обласний центр зайнятості. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |