реклама партнерів:
Центр Чернігова – реклами досить! - 31 Березня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Березень » 31 » Центр Чернігова – реклами досить!
18:38
Центр Чернігова – реклами досить!
Центр Чернігова – реклами досить! Нові площі для розміщення зовнішньої реклами не будуть надаватися у центральній частині Чернігова. Про це повідомив заступник чернігівського міського голови Віктор Бережний під час зустрічі з операторами рекламного ринку.
Він також зазначив, що Чернігів поступово позбавлятиметься рекламних конструкцій типу «розтяжка», «банер», «холдер» на електричних та тролейбусних опорах.
«Будемо поступово прибирати всі банерні тканини і розтяжки, починаючи з центру міста і його основних магістралей», - сказав Бережний.
Він уточнив, що носії зовнішньої реклами в обласному центрі повинні мати сучасний вигляд.
Заступник міського голови також доручив начальнику комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» міської ради Артему Стаху зібрати пропозиції підприємців щодо обладнання місць для швидкої реклами.

За інформацією КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста»Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 695 | Теги: банери, Чернігів, реклама | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar