Головна » 2015 » Березень » 24 » Чемпіонат Чернігівського району з міні-футболу: жеребкування фіналу
21:11
Чемпіонат Чернігівського району з міні-футболу: жеребкування фіналу
Чемпіонат Чернігівського району з міні-футболу: жеребкування фіналу Матчі півфінального етапу 23-го відкритого чемпіонату Чернігівського району Чернігівської області з міні-футболу, які відбулися 21 березня в м. Славутичі, мали визначити фінальну шістку. Власне, так і сталося, однак підведення підсумків затягнулося, оскільки місцевий «Атлетик» подав протест, стверджуючи, що за «КДЮСШ» (Славутич) виступав футболіст із чернігівської Прем’єр-ліги, що суперечить регламенту. На засіданні Контрольно-дисциплінарного комітету (КДК) 24 березня інформація підтвердилася, тож протест задовольнили, а команді «КДЮСШ» зарахували технічні поразки (0:3) в обох поєдинках.
Відтак остаточні підсумки змагань в третій півфінальній групі набули такого вигляду:

Група 3
--------------
«Атлетик» (Славутич) – «КДЮСШ» (Славутич) 3:0 (+:–)
«Гамма» (Чернігів) – «Атлетик» 2:6 (0:3)
«Гамма» – «КДЮСШ» 3:0 (+:–)

Нагадаємо, до фінальної частини потрапляють 6 команд: переможці груп («Холдинг», «Свишень», «Атлетик», «Кера», ФК «Чернігів»), а також команда, яка має кращі показники серед тих, хто зайняв другі місця. Рішення КДК вплинуло і на розподіл команд, що фінішували другими. Всі п’ять колективів набрали однакову кількість очок, але тепер найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів виявилася у чернігівського АК «БАРС», який і став шостим фіналістом.

Зведена таблиця команд, що зайняли другі місця

Сьогодні (24 березня) відбулось також жеребкування фінальної частини (6 команд розбиті на дві групи, а остаточний розподіл підсумкових місць визначать стикові поєдинки).
Підсумки жеребкування:
Група 1: "Холдинг", "Атлетик", "Кера"
Група 2: "Свишень", ФК "Чернігів", АК "БАРС"

Календар матчів фінального етапу:
28 березня 2015
Славутич
--------------------
10.00 «Атлетик» (Славутич) – «Кера» (Лукашівка)
10.35 ФК «Чернігів» – АК «БАРС» (Чернігів)
11.10 «Холдинг» (Чернігів) – той, хто програв у парі «Атлетик» – «Кера» (у разі нічиєї – «Кера»)
11.45 «Свишень» (Кувечичі) – той, хто програв у парі ФК «Чернігів» – АК «БАРС» (у разі нічиєї – АК «БАРС»)
12.20 «Холдинг» – переможець пари «Атлетик» – «Кера» («Атлетик»)
12.55 «Свишень» – переможець пари ФК «Чернігів» – АК «БАРС» (ФК «Чернігів»)

Сергій ГОРОБЕЦЬ, спеціально для «Чернігівського формату»

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 1281 | Теги: міні-футбол, спорт, Сергій Горобець, Чернігівський район | Рейтинг: 5.0/1