реклама партнерів:
Головна » 2015 » November » 21 » Декомунізація в Мені: “Фруктові” назви вулиць обурили батьків загиблих воїнів АТО
15:49
Декомунізація в Мені: “Фруктові” назви вулиць обурили батьків загиблих воїнів АТО
Декомунізація в Мені: “Фруктові” назви вулиць обурили батьків загиблих воїнів АТО До міського голови та новообраних депутатів міської ради звернулися батьки загиблих воїнів АТО з Мени. Згідно їхньої спільної думки, під час декомунізації Мени одна з центральних вулиць мала б отримати назву “Героїв АТО”.
Про це повідомляє "Наше слово"
Під час другої сесії міськради новообраний міський голова зачитав листа від мами загиблого Вадима Жеребило. У листі-зверненні мама воїна висловлює шок і обурення від того, як були перейменовані вулиці нашого міста. Жодної з них не назвали вулицею Героїв АТО, хоча цю пропозицію підтримувало багато менян.

Деякі з присутніх депутатів також висловили своє обурення щодо нових “фруктових” назв вулиць та вказали на випадки ігнорування думки мешканців декомунізованих вулиць під час обирання нових назв.
Геннадій Примаков вважає справедливим і доречним це зауваження та доручив депутатський комісії міськради більш ретельно вивчити це питання та підготувати відповідне рішення.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 832 | Теги: мена, Фруктова, декомунізація | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar