реклама партнерів:
Головна » 2015 » Листопад » 3 » До Чернігівського театру по електронних квитках
17:30
До Чернігівського театру по електронних квитках
До Чернігівського театру по електронних квитках Шановні любителі театрального мистецтва! Відтепер, щоб придбати квитки на будь-яку виставу Чернігівського облмуздрамтеатру або гастрольні виступи інших мистецьких колективів, не обов’язково вирушати до театральної каси.
Значно простіше скористатися електронною системою продажу квитків, запровадженою в нашому театрі з 01 листопада цього року, за допомогою власного комп’ютера, планшету або смартфону.

Тепер кожен може швидко придбати електронний квиток у театр, зайшовши на сайт Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка та зробивши замовлення через систему он-лайн продажу квитків, й одразу отримати електронний квиток у зручний для себе спосіб – або через кур’єрську доставку, або роздрукувати на власному принтері. Головною ознакою його захищеності є штрих-код, нанесений з трьох боків квитка, який скануватиметься контролером на вході до театру. При цьому однаково дійсними будуть і квитки, придбані у театральній касі, і замовлені в системі он-лайн.

Більш детальну інформацію щодо запровадження електронної системи продажу квитків можна отримати на сайті Чернігівського муздрамтеатру, яка буде оперативно доповнюватися й оновлюватися.

Крокуйте в ногу з часом, щоб жити комфортно і змістовно, користуйтеся зручностями сучасних комп’ютерних технологій – замовляйте електронні квитки на мистецькі проекти, що реалізуються на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка. Щасти Вам!Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1174 | Теги: Драмтеатр, купитиквитки, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar