реклама партнерів:
Головна » 2015 » Листопад » 10 » Як голосували чернігівські нардепи щодо заборони дискримінації на роботі
21:20
Як голосували чернігівські нардепи щодо заборони дискримінації на роботі
Як голосували чернігівські нардепи щодо заборони дискримінації на роботі Верховна Рада України 10 листопада не підтримала ухвалення проекту Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу) (№3442).
Після чотирьох «сигнальних» голосувань за включення цього законопроекту до порядку денного та ще двох вже повноцінних голосувань його було включено до порядку денного.
Після цього голова ВР Володимир Гройсман поставив на голосування цей законопроект в цілому, спершу як «сигнальне», а потім і повноцінно. Проте законопроект набрав лише 206 голосів народних депутатів із 342, зареєстрованих у сесійній залі.
Під час включення законопроекту до порядку денного Гройсман зазначив, що цей документ є необхідним для Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Європейським Союзом.
Проектом закону передбачається статтю 2-1 «Кодексу законів про працю України» викласти в редакції, згідно з якою забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження, віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов’язків, місця проживання, членства у професійній спілці чи іншому об’єднанні громадян, участі у страйку, звернення або наміру звернення до суду чи інших органів за захистом своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їхніх прав, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаними з характером роботи або умовами її виконання.

Поіменне голосування: за – 206, проти – 20, утрималися – 28, не голосували – 88.
Всього: 342. Рішення не прийнято.

Як голосували чернігівські нардепи.
Поіменно:
Атрошенко В.А. (позафракційний) – відсутній,
Амельченко В.В. (Радикальна партія Олега Ляшка) – утримався,
Березенко С.І. (Блок Петра Порошенка) – за,
Давиденко В.М. (Блок Петра Порошенка) – утримався,
Дмитренко О.М. (Блок Петра Порошенка) – за,
Дубіль В.О. (Фракція політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») – відсутній,
Кодола О.М. (Фракція політичної партії «Народний фронт») – за,
Купрієнко О.В. (Радикальна партія Олега Ляшка) – проти,
Романова А.А. («Самопоміч») – відсутня.

Спеціальний кореспондент «Чернігівського Формату».Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 815 | Теги: голосування, Чернігівщина, дискримінація, депутати | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar