реклама партнерів:
Головна » 2015 » Листопад » 3 » Кадровику. Держпраці про період військової служби за призовом під час мобілізації
17:54
Кадровику. Держпраці про період військової служби за призовом під час мобілізації
Кадровику. Держпраці про період військової служби за призовом під час мобілізації Державна служба України з питань праці пояснила, що слід вважати початком і закінченням проходження військової служби за призовом під час мобілізації.

Початок і закінчення проходження військової служби визначені статтею 24 Закону України «Про військовий обов’язок і вій­ськову службу» від 25.03.1992 № 2232-XII.

Так, для громадян, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та на військову службу за призо­вом осіб офіцерського складу, початком проходження військової служби вважається день відправлення у військову частину з районного (міського) військового комісаріату.

Закінченням проходження військової служби вважається день виключення військовослужбовця зі списків особового складу військової частини (військового навчального закладу, установи тощо) у порядку, встановленому положеннями про проходжен­ня військової служби громадянами України.

За інформацією Державної служби України з питань праціКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1060 | Теги: мобілізація, військова служба | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar