реклама партнерів:
Головна » 2015 » Березень » 13 » Мітингували медики залізничної лікарні. Відео
17:17
Мітингували медики залізничної лікарні. Відео
Мітингували медики залізничної лікарні. Відео На одну зарплату зараз прожити важко, іще важче – коли навіть її не платять. Лікарі та хворі лікарні залізничної станції «Чернігів» вийшли на мітинг до Чернігівської міської ради, аби місцева влада звернула увагу на цю проблему, повідомляє Сіверцентр
«Нагодуйте наших дітей», звернулися лікарі вузлової лікарні станції «Чернігів», у простонародді – залізничної лікарні, до місцевих чиновників. Ось уже третій місяць ані їм, ані самому закладу нема на що існувати. Справа в тому, що згідно із Законом України про бюджет на 2015-й рік, відомчі заклади Укрзалізниці з першого січня переводяться на фінансування органами місцевого самоврядування. У переліку цих закладів чернігівська лікарня є, але… За словами Людмили Тарасенко, голови профспілкової організації вузлової лікарні станції «Чернігів», рахунки лікарні закриті, грошей немає, зарплати не платять.
Тобто лікарня наче повисла у повітрі: працювати заклад має, сплачувати податки повинен, а гроші на ліки, поліси та зарплату лікарям просто відсутні. Мітингувальники готові до радикальних заходів, аж до перекриття залізниці.
До лікарів приєдналися і їхні пацієнти. Кажуть, ніде більше не зустрічали такого якісного догляду, як тут. До того ж, більшість хворих – люди похилого віку, їхати на інший кінець міста їм важко і при сьогоднішніх цінах досить дорого. Не останню роль тут грають поліси на лікування – лікарня видавала їх пацієнтам, які мали на це право згідно із законом, і ті лікувалися майже безкоштовно. Що буде тепер – люди бояться й подумати, адже жоден інший лікувальний заклад їх не приймає.

Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1198 | Теги: лікарі, медицина, Чернігів, Протести | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar