реклама партнерів:
Головна » 2015 » Листопад » 21 » Найкраще фото Чернігівщини – Свято-Преображенського собору в Новгороді-Сіверському
09:25
Найкраще фото Чернігівщини – Свято-Преображенського собору в Новгороді-Сіверському
Найкраще фото Чернігівщини – Свято-Преображенського собору в Новгороді-Сіверському У номінації «Найкраще фото Чернігівської області» перемогла фотографія розпису куполу Свято-Преображенського собору в Новгороді-Сіверському Максима Зубова.
Про це за підсумками конкурсу повідомляє «Вікімедіа Україна»

Свято-Преображенський собор побудований протягом 1796–1806 років за проектом архітектора Джакомо Кваренгі у стилі класицизму. Собор є домінантою Свято-Преображенського монастиря.
Комплекс Свято-Преображенського монастиря є пам’яткою архітектури національного значення (охоронний номер 850). До комплексу входять собор, надбрамна дзвіниця, палатний корпус з Петропавлівською церквою, покої настоятеля з Іллінською церквою, келії, бурса, мури й башти. Також на території монастиря розташовані пам’ятка археології «Княжий терем» і залишки Спаського собору.

Монастир відомий з XI ст., входить до складу Новгород-Сіверського історико-культурного музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім».

Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 738 | Теги: Свято-Преображенський собор, Новгород-Сіверський, Вікімедія Україна | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar