реклама партнерів:
Головна » 2015 » Березень » 17 » Очільник міліції Чернігівщини нагородив активістів Самооборони Майдану. Фото
18:56
Очільник міліції Чернігівщини нагородив активістів Самооборони Майдану. Фото
Очільник міліції Чернігівщини нагородив активістів Самооборони Майдану. Фото Нагороджені почесною грамотою УМВС чернігівці плідно співпрацюють з міліцією в питаннях зміцнення законності та участі в охороні громадського порядку.
Оперативна нарада керівництва Управління МВС в Чернігівській області 17 березня розпочалася з приємних моментів – нагородження громадських активістів. Почесну місію особисто виконав тимчасово виконуючий обов’язки начальника УМВС в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін, повідомляє прес-служба УМВС України в Чернігівській області
За активну життєву позицію, плідну співпрацю з УМВС з питань зміцнення законності, охорони Державного кордону України та участі в охороні громадського порядку очільник Управління нагородив почесною грамотою Управління МВС в Чернігівській області активістів Самооборони Майдану Віктора Шамрука, Рашада Касимова, Олександра Ковальова, Андрія Цвіра та Олександра Кравченка.
Вадим Філашкін відзначив, що чернігівське відділення громадської організації Самооборона Майдану вже досить тривалий час співпрацює з правоохоронними органами області в охороні громадського порядку, охороні державного кордону та захисті прав і свобод українців.
Так, активісти Самооборони Майдану на власному автотранспорті патрулюють Чернігів, і вразі виявлення правопорушень разом з міліцією реагують на всі факти. Також активісти із працівниками ДАІ контролюють рух транспорту, зупиняють підозрілі автомобілі та перевіряють документи у водіїв та пасажирів, звіряють номери агрегатів за базою даних.
Громадські помічники разом із міліцією не допускають потрапляння в область зброї, вибухівки, наркотиків та сепаратистів.
У зв’язку із загрозою терористичних актів в українських містах і селищах Самооборона Майдану долучилася до спільних чергувань з представниками органів внутрішніх справ для забезпечення порядку та спокою в своїх містах та селах.Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 1032 | Теги: міліція, Чернігів, самооборона | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar