реклама партнерів:
Головна » 2019 » Липень » 24 » Парламентські вибори. На 208 окрузі ще й досі не закінчили підрахунок голосів
13:32
Парламентські вибори. На 208 окрузі ще й досі не закінчили підрахунок голосів
Парламентські вибори. На 208 окрузі ще й досі не закінчили підрахунок голосів У середу вранці, 24 липня, натовпу з членів дільничних виборчих комісій біля ОВК у місті Корюківці уже нема. Чому тоді окружком досі не може закінчити підрахунок голосів? — з’ясовували кореспонденти susidy.city

Дев’ятеро членів окружної виборчої комісії 207-го округу стверджують, що їм не дають закінчити роботу. Нібито головою ОВК Ганною Прєсняковою та ще деякими членами комісії саботується їхня діяльність. І почалося це у вівторок. Кажуть, голова ОВК ховається у серверній кімнаті й разом з системним адміністратором не виконують свої обов’язки.

Секретар ОВК Маргарита Оксенюк розповіла, що не можуть внести відомості до серверу, в інформаційну систему виборів. Бо від цього відмовляється системний адміністратор. Тому і не можуть закінчити підрахунки. Хоча залишилось внести дані лише одного протоколу, який голова ОВК сховала.

Близько десятої години ранку члени комісії розпочали сніданок, чекаючи розвитку цієї ситуації. Якраз зателефонувала куратор з ЦВК. Присутні члени окружної комісії пояснювали їй, що сервер ніхто з них не блокує.

Голова ОВК у цей час вийшла з серверної і зібралась покинути приміщення комісії. Присутні члени ОВК почали обурюватися, що голова не хоче проводити засідання, не віддає печатку. А всі ключі від сейфів та іншого —у колишнього секретаря комісії, котрий тепер став просто «журналістом», але ключі не віддає. Голова знову зайшла у серверну.

Дев’ять членів комісії зауважували, що не можуть нічого вдіяти, ситуація «глуха». Вони стали мовби заручниками такої поведінки голови. Уже третю добу не можуть закінчити свою роботу.

Телефонували у ЦВК, щоб підказали, що їм робити. З ЦВК обіцяли, що проведуть своє засідання і підкажуть, як діяти Корюківській ОВК.Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 789 | Теги: парламентські вибори, округ 207, корюківка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar