реклама партнерів:
Головна » 2015 » Березень » 11 » ПАТ БК «Домобудівник» готується до санації
18:25
ПАТ БК «Домобудівник» готується до санації
ПАТ БК «Домобудівник» готується до санації Відновлення платоспроможності ПАТ БК «Домобудівник» та виконання ним взятих на себе зобов’язань залишається на контролі обласної державної адміністрації, інформує прес-служба Чернігівської ОДА.
10 березня виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Сергій Журман провів робочу зустріч з ініціативною групою людей, які проінвестували будівництво квартир, представниками комітету кредиторів та іншими зацікавленими сторонами.
Керуючий санацією Олександр Бандола поінформував присутніх про підготовку проекту санації, який має бути поданий на розгляд комітету кредиторів 12 березня, а також про здійснені заходи щодо збереження майна підприємства, проведення інвентаризації тощо.
Він також зазначив, що потенційний інвестор згоден вкласти кошти у підприємство за умови забезпечення житлом інвесторів-фізичних осіб.
Від комітету кредиторів виступив голова комітету - Департамент інвестиційного розвитку та капітального будівництва облдержадміністрації в особі заступника директора Департаменту Сергія Нітченка.
Він зауважив, що після погодження плану санації ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник» комітетом кредиторів, загальними зборами кредиторів та «Райффайзен Банк Аваль», він має бути винесений на затвердження у суді.
Сергій Журман запевнив представників ініціативної групи, що для облдержадміністрації пріоритетним є, перш за все, вирішення наболілого питання отримання житла ошуканими людьми. Тому у цьому напрямку і надалі вживатимуться дієві організаційно-правові заходи в межах чинного законодавства та компетенції органів влади.Категорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 1082 | Теги: Домобудівник, санація, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar