реклама партнерів:
Повернуто у власність держави незаконно відчужене майно колишнього СРСР - 6 Березня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Березень » 6 » Повернуто у власність держави незаконно відчужене майно колишнього СРСР
19:26
Повернуто у власність держави незаконно відчужене майно колишнього СРСР
Повернуто у власність держави незаконно відчужене майно колишнього СРСР Касаційним судом підтримано позицію прокуратури області та визнано за державою в особі Фонду державного майна України право власності на приміщення профспілкових курсів по вул. Шевченка, 105-а у м. Чернігові загальною площею 3500 кв. м.
Ще у 2002 році спірне приміщення на підставі незаконного рішення виконкому Чернігівської міської ради було передано у приватну власність Раді Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.
Прокуратура оскаржила це рішення, судовий спір тривав більше 4 років.
Суд касаційної інстанції, підтримуючи правову позицію прокурора, виходив з того, що Верховною Радою України майно підприємств, установ та організацій колишнього СРСР, у т.ч. і майно професійних спілок, визнано власністю держави.

За інформацією прес-служби прокуратури Чернігівської області.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 850 | Теги: Чернігів, проспілки, суд, прокуратура | Рейтинг: 5.0/2
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar