реклама партнерів:
Про незаконну протидію Революції Гідності в Чернігові - 5 Березня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Березень » 5 » Про незаконну протидію Революції Гідності в Чернігові
20:10
Про незаконну протидію Революції Гідності в Чернігові
Про незаконну протидію Революції Гідності в Чернігові Прокуратура Чернігівської області у кримінальному провадженні щодо незаконної протидії мирним зібранням у м. Чернігові в 2013-2014 роках на даний час повідомила про підозру трьом особам, повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.
У провадженні проводяться активні слідчі дії. Вжито низку дієвих заходів і забезпечено роботу слідчих підрозділів над їх завершенням.
Разом з тим, 3 лютого Новозаводський районний суд відмовив у клопотанні прокуратури про привід високопосадовця, який від явки для проведення з ним необхідних слідчих дій ухилявся.
У зв’язку з цим прокуратура запевняє, що, не зважаючи на штучні перешкоди, доведе розслідування справи до законного завершення. Всі винні особи будуть притягнуті до встановленої законом відповідальності.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 747 | Теги: слідчі, прокуратура, євромайдан | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar