реклама партнерів:
Головна » 2017 » Березень » 27 » У Чернігові 8 квітня – День довкілля
21:44
У Чернігові 8 квітня – День довкілля
У Чернігові 8 квітня – День довкілля У Чернігові з 1 до 30 квітня проводитиметься місячник з благоустрою міських територій, парків, скверів та поліпшення санітарного стану довкілля, а 8 квітня - День довкілля з прибирання міських територій. Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Це проводиться з метою наведення і підтримки належного санітарного стану в місті, подальшого благоустрою та озеленення міських територій, парків, скверів, територій підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування.

Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам доручено провести відповідну роботу з комунальними та іншими підприємствами, установами та організаціями міста, незалежно від форм власності та підпорядкування, закріпити території та організувати прибирання, озеленення загальноміських, власних, прилеглих та закріплених територій, зелених зон міста, ремонт малих архітектурних форм.

КП «АТП-2528» та «Зеленбуд» міської ради до 16 квітня забезпечать очищення вулично-дорожньої мережі від ґрунтових наносів та прибирання зелених зон, парків, скверів у центральній та історичній частині міста.

Крім того, Деснянська та Новозаводська районні у місті Чернігові ради, управління житлово-комунального господарства та КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» відповідальні за прибирання сміття на міських кладовищах та ремонт братських могил і пам’ятників із наведенням належного санітарного стану на прилеглих до них територіях.

КП «АТП-2528» міськради в День довкілля організовуватиме безкоштовне прийняття сміття на полігон із знешкодженням твердих побутових відходів від бюджетних організацій і установ міста.

За матеріалами прес-служби Чернігівської міської ради
Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 784 | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar