реклама партнерів:
Головна » 2015 » Березень » 19 » У Чернігові буде площа Авіаторів
20:50
У Чернігові буде площа Авіаторів
У Чернігові буде площа Авіаторів Комісія з упорядкування найменувань вулиць м. Чернігова під керівництвом секретаря міської ради Владислава Кухаря на засіданні 19 березня розглянула питання щодо найменування ряду вулиць у м. Чернігові.
Комісія одноголосно прийняла рішення щодо присвоєння найменування "Площа Авіаторів" частині території біля монументу, де розташований макет військового літака МІГ-21 по вулиці Стрілецькій. З відповідним листом до комісії звернувся депутат міської ради Іван Остренко від 26 лютого поточного року.
Комісія також розглянула пропозицію члена Національної Спілки журналістів України Лариси Махіної щодо вшанування пам'яті колишнього керівника Чернігівського штабу "Пошук" полковника Драгунова Володимира Денисовича шляхом перейменування вулиці Промислової у вулицю Драгунова. Під час обговорення цього питання члени комісії висловили думку щодо недоцільності перейменування існуючих назв вулиць, адже виникає багато проблем з переоформлення документів у мешканців міста, організацій і підприємств, які знаходяться на цих вулицях. Комісія схвалила пропозицію перейменувати провулок Лермонтова у вулицю Драгунова, тим більше, що в тому районі (будівля військкомату) раніше була встановлена й пам'ятна дошка на його честь. Втім, вирішено спочатку провести опитування мешканців провулку та вивчити їхню думку.
Наступне питання стосувалось вулиці Текстильників. До комісії надійшло колективне звернення жителів по вул. Текстильників, 11а з пропозицією вшанувати пам'ять Дмитра Полегенька, який загинув під час військових дій у зоні АТО в Луганські області та перейменувати вул. Текстильників у вул. Полегенька. Члени комісії внесли зустрічну пропозицію не порушувати назв вулиць, які склалися історично, а на вшанування пам'яті загиблого воїна встановити пам'ятну дошку на будинку навчального закладу, в якому він навчався: школа № 14 або ліцей деревообробної промисловості.
Крім того, комісія розглянула лист обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки про перейменування однієї з вулиць міста на честь заслуженого артиста України, засновника славнозвісного народного самодіяльного хору "Десна", фронтовика, видатного хормейстера Пашина Леоніда Миколайовича. Комісія підтримала пропозицію взяти до уваги інформацію про видатного діяча Пашина Л.М. та повернутись до розгляду цього питання при найменуванні нових вулиць міста.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради

На засіданні комісії також йшлося про необхідність повернення історичних назв вулицям Чернігова (зокрема, Бєлінського - Єлецька, Муринсона - Воскресенська), а також перейменування вулиць (зокрема, вулиць 50 років ВЛКСМ, 50 років СРСР, Рози Люксембург, Павліка Морозова). - "Чернігівський формат".Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1061 | Теги: площа Авіаторів, Чернігів, перейменування вулиць | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar