реклама партнерів:
Головна » 2017 » Березень » 12 » У Чернігові новостворена Муніципальна поліція приступила до роботи
16:06
У Чернігові новостворена Муніципальна поліція приступила до роботи
У Чернігові новостворена Муніципальна поліція приступила до роботи У Чернігові приступила до роботи новостворена Муніципальна поліція. Серед її основних завдань - ефективний контроль за дотриманням правил благоустрою Чернігова, екологічною ситуацію в місті та дієва боротьба зі стихійною торгівлею.

Сьогодні працівники Муніципальної поліції працювали спільно з дільничними інспекторами та представниками національної поліції. Після короткої наради по координації дій мобільні групи розпочали відпрацювання міста, яке триватиме і в наступні дні.

Зокрема, інспектори проводять спільну профілактичну роботу з порушниками на територіях стихійної торгівлі та з власниками транспортних засобів, припаркованих у невстановлених місцях.

У боротьбі зі стихійною торгівлею муніципальна поліція наразі застосовує переважно роз'яснення. З огляду на це, з початку цього тижня нею було складено тільки 9 документів реагування, серед яких 8 приписів і 1 протокол про адмінправопорушення. Вручені порушникам приписи (це обов'язкові до виконання письмові вимоги) стосуються несанкціонованої торгівлі та неприбраних стихійних сміттєзвалищ, в тому числі на закріпленій прилеглій території двох магазинів. Протокол складений на особу, яка збійснювала незаконну торгівлю у значних обсягах.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 816 | Теги: муніципальна поліція, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar