реклама партнерів:
Головна » 2017 » Березень » 28 » Військовослужбовцям вручили ордери на службові квартири
07:14
Військовослужбовцям вручили ордери на службові квартири
Військовослужбовцям вручили ордери на службові квартири 24 березня відбулося урочисте вручення ордерів та ключів від службових квартир 13-ти військовослужбовцям Чернігівського гарнізону. Ордери на житло отримали діючі військові з різних частин та учасники АТО. В урочистій події, яка відбулась на території будинку взяли участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, командуючий військ оперативного командування "Північ" генерал-майор В'ячеслав Назаркін та заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Під час вручення ключів від службових квартир заступник міського голови подякував всім військовослужбовцям за їхні подвиги, героїзм та за спокійне життя на більшій території України.

- Міська влада робитиме такі кроки і все, що від нас залежить, для того, щоб віддячити вам за той подвиг, який ви зробили і продовжуєте робити, – сказав Олександр Ломако.

Усі військовослужбовці, які отримали ордери є діючими офіцерами, які перевелися з інших міст у зв’язку з формуванням оперативного командування «Північ». Свого житла в Чернігові ніхто з них не мав, квартири винаймали. Всі родини - з дітьми, є й такі, де по троє дітей.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської ради

Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 804 | Теги: Новосілля, військовослужбовці, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar