реклама партнерів:
Головна » 2015 » Березень » 25 » Запрошуємо на лекцію «Борисоглібський собор — пам’ятка архітектури ХІІ ст.»
08:23
Запрошуємо на лекцію «Борисоглібський собор — пам’ятка архітектури ХІІ ст.»
Запрошуємо на лекцію «Борисоглібський собор — пам’ятка архітектури ХІІ ст.» Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на лекцію «Борисоглібський собор — пам’ятка архітектури ХІІ ст.», яка відбудеться 25 березня, у середу, о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу).

Кінець ХІ — перша половина ХІІ сторіч — новий етап у розвитку архітектури Чернігівської землі, коли у стародавньому центрі міста неподалік від Спаського собору чернігівський князь Давид Святославич зводить шестистовпний однокупольний храм на честь перших руських святих Бориса і Гліба.
Про історію спорудження одного з найдавніших храмів Чернігова — Борисоглібський собор, про його архітектурні та археологічні дослідження розповість молодший науковий співробітник відділу музейної та науково-фондової діяльності Олександр Тригуб.

Запрошуємо на лекцію всіх бажаючих!

Вартість вхідного квитка на лекцію: 1 грн.
Телефон для довідок: 64-59-64.

Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 978 | Теги: лекція, Чернігів стародавній, Борисоглібський собор | Рейтинг: 0.0/0

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar