реклама партнерів:
Головна » 2017 » Вересень » 18 » Багатодітним родинам у Чернігові нададуть додаткову матеріальну підтримку
12:33
Багатодітним родинам у Чернігові нададуть додаткову матеріальну підтримку
Багатодітним родинам у Чернігові нададуть додаткову матеріальну підтримку На розгляд виконкому та депутатського корпусу Чернігівської міської ради цього тижня виноситься програма підтримки народжуваності у місті Чернігові. З її текстом можна ознайомитися в розділі «Публічна інформація» на офіційному веб-порталі міської ради.

Створення такої програми ініціював Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Програма передбачає додаткову матеріальну допомогу від міста багатодітним родинам.

- Я розглядаю це не як стимулювання народжуванності, адже стимулювати її коштами малоймовірно, - прокоментував ініціативу міський голова. - 5000 гривень, які міський бюджет буде виплачувати чернігівським родинам після народження третьої дитини, плюс пільги на харчування в школах та садочках, не вирішать усіх проблем багатодітних родин. Але це певна допомога, яку місто Чернігів надаватиме батькам. Зайвою вона точно не буде!

Прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 766 | Теги: підтримка, діти, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar