реклама партнерів:
Головна » 2017 » October » 13 » «Будинок книги» очолила відома в Чернігові волонтерка
12:49
«Будинок книги» очолила відома в Чернігові волонтерка
«Будинок книги» очолила відома в Чернігові волонтерка На цьому тижні комунальне підприємство «Будинок книги» Чернігівської міської ради очолив новий керівник - відома в Чернігові волонтерка та громадська активістка Тетяна Корма. До своїх обов’язків директор приступила 11 жовтня.

До цього вона 10 років працювала в комерційній сфері. Коментуючи своє призначення журналістам, новий директор розповіла, що в майбутньому бачить тільки позитивну перспективу розвитку книжкового магазину, має багато цікавих ідей, щоб зробити «Будинок книги» більш комфортним для чернігівців, а також готова до позитивних змін.

Магазин «Будинок книги» здійснює роздрібну торгівлю книжковою та іншою друкованою продукцією, канцтоварами, продукцією для дитячої творчості, іграми, іграшками та сувенірами, а також оптову торгівлю навчальною літературою. Асортимент продукції налічує 25 тисяч найменувань, а кількість покупців коливається від 200 до 400 осіб за день.

Заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако під час представлення колективу нового керівника зазначив:

- Це один із небагатьох прикладів в Україні, можливо навіть єдиний, коли комунальне підприємство займається продажем книг. Важливо, що останні кілька років закрилося багато великих книжкових магазинів і наш "Будинок книги" – один із найбільших по площі, по асортименту. Він має і дитячу, і наукову, і класичну літературу українською мовою.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 558 | Теги: Будинок книги, Тетяна Корма, Волонтер | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar