реклама партнерів:
Головна » 2017 » Вересень » 22 » Чернігів зустрічає почесних гостей
19:14
Чернігів зустрічає почесних гостей
Чернігів зустрічає почесних гостей Сьогодні в Чернігівській міській раді відбулися урочисті збори за участю представників делегацій українських та закордонних міст-партнерів та почесних гостей. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко радо зустрів в міській раді міських голів міст Дніпра – Бориса Філатова, Вінниці - Сергія Моргунова, Сум – Олександра Лисенка, Славутича – Юрія Фомічова, Ніжина – Анатолія Лінника, Новгород-Сіверського – Олега Бондаренка. На зустрічі також були присутні голова Гомельського міськвиконкому Петро Кириченко, секретар міськвиконкому м. Тарнобжега Пшемислав Рейнкас та Почесний Консул Республіки Латвії в Чернігові та Чернігівській області Олена Вишнякова, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради.

На початку зустрічі міський голова урочисто привітав кожного чернігівця з Днем міста:

- Я обіймаю посаду міського голови одного з найдревніших міст України, міста-красеня над Десною з однієї причини: я люблю це місто і я хочу, щоб наше місто писало нові сторінки історії його відродження і щоб це місто мало майбутнє. Це майбутнє ми створюємо спільно і воно можливе тільки за умови співпраці кожного чернігівця, - підкреслив Владислав Атрошенко.

Він також пригадав далекі воєнні роки, коли загинули десятки тисяч місцевих жителів і запропонував присутнім Хвилиною мовчання вшанувати всіх, хто захищав нашу землю.

Керівники делегацій та почесні гості теж виступили з привітальними промовами, в яких, зокрема, говорилося про приємні враження від нашого міста.

Всі учасники по закінченню урочистих зборів пройшли до скверу ім. Б. Хмельницького, де відбулося його урочисте відкриття.

За інформацією прес-служби міськради.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 784 | Теги: День міста Чернігова, делегації | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar