19:14 Чернігів зустрічає почесних гостей | |
![]() На початку зустрічі міський голова урочисто привітав кожного чернігівця з Днем міста: - Я обіймаю посаду міського голови одного з найдревніших міст України, міста-красеня над Десною з однієї причини: я люблю це місто і я хочу, щоб наше місто писало нові сторінки історії його відродження і щоб це місто мало майбутнє. Це майбутнє ми створюємо спільно і воно можливе тільки за умови співпраці кожного чернігівця, - підкреслив Владислав Атрошенко. Він також пригадав далекі воєнні роки, коли загинули десятки тисяч місцевих жителів і запропонував присутнім Хвилиною мовчання вшанувати всіх, хто захищав нашу землю. Керівники делегацій та почесні гості теж виступили з привітальними промовами, в яких, зокрема, говорилося про приємні враження від нашого міста. Всі учасники по закінченню урочистих зборів пройшли до скверу ім. Б. Хмельницького, де відбулося його урочисте відкриття. За інформацією прес-служби міськради. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |