З цього питання існує багато дискусій. Тому вирішили разом з ініціативними громадянами провести онлайн-опитування: "Чи потрібен нічний автобус нашому місту?" і дізнатися думку чернігівців. Про це пише на сторінці facebook громадська активістка Тетяна Романова.
Що скажуть чернігівці з цього приводу - побачимо по результатам опитування. Пройти опитування можна за посиланням: https://ru.surveymonkey.com/r/WKF62PQ