реклама партнерів:
Головна » 2017 » Квітень » 1 » Інформація про виконання тарифу з’явиться в Чернігові на кожному під’їзді
07:37
Інформація про виконання тарифу з’явиться в Чернігові на кожному під’їзді
Інформація про виконання тарифу з’явиться в Чернігові на кожному під’їзді На під’їздах усіх житлових будинків Чернігова, які обслуговуються комунальними ЖЕКами, протягом найближчих кількох днів з’являться оголошення з інформацією про те, скільки кожним з будинків зібрано коштів на поточний ремонт і які саме ремонтні роботи в межах цієї суми вже виконані, а які плануються на поточний рік.

У Чернігові кошти на проведення поточних ремонтів були включені в тариф на послуги з обслуговування житлових будинків у другій половині минулого року - після майже п’ятирічної перерви. Одночасно запроваджено і побудинковий облік сплачених мешканцями сум.

Усі звіти про фактичні побудинкові доходи та витрати по наданню комунальними ЖЕКами послуг з утримання будинків і прибудинкових територій за 2016 рік розміщені на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради в розділі «нагальні питання».

За інформацією прес-служби Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1210 | Теги: тарифи, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar