реклама партнерів:
Головна » 2017 » Вересень » 17 » Мешканець «мажорного» району Чернігова закидав газовиків цеглинами
17:34
Мешканець «мажорного» району Чернігова закидав газовиків цеглинами
Мешканець «мажорного» району Чернігова закидав газовиків цеглинами 14 вересня мешканці району Олександрівка у м. Чернігові, а точніше вул. Черняхівського, увесь день спостерігали за протистоянням затятого боржника і працівників «Чернігівгазу». Маючи всі законні підстави і дозволи, газовики приїхали відключити обійстя від газу за борг у понад 33 тис грн., втім споживач зустрів їх у балаклаві і цеглою з балкону.

За даною адресою газовики приїхали вже вп`яте. До цього всі спроби відрізати газ були марними. Раз по раз фахівці стикалися з неадекватною поведінкою господаря і не мали змоги провести роботи. Так, у серпні, чоловік поцілив цеглою в скло трактора, розбивши його вщент. Були спроби й до більш радикальних дій – боржник вийшов на балкон з рушницею, оснащеною оптичним прицілом, і навівши її на газовиків, погрожував вистрелити. За таку "витівку" зброю у нього було вилучено і навіть заведено кримінальне провадження.

На жаль, вчора історія повторилася. Чоловік разом зі своїми подільниками знов чинив активний спротив - погрожував і хапався за каміння. Спочатку цеглини полетіли в бік працівників, а згодом і в техніку. При цьому він відверто не визнавав своєї провини і заперечував існування боргу. До речі, кожного разу газовики були вимушені викликати правоохоронні органи. Впродовж вчорашнього дня щонайменше 10 працівників поліції з різних підрозділів намагалися вгамувати зухвалого порушника. Але навіть їм не вдалося знайти на нього управу, аби забезпечити газовикам безпечні умови для проведення робіт. Що важливо - газ намагалися перекрити не на приватній території боржника, а на землі, що знаходиться у комунальній власності громади Чернігова.

Звичайно, відключення газу - це неприємна процедура і для облгазу, і особливо для споживачів. За словами працівників "Чернігівгазу", останнім часом працювати з боржниками стає дедалі складніше.

"Коли доходить до відключення газу, нам часто доводиться мати справу з агресивною поведінкою господарів. Наших співробітників всіляко ображають, спускають на них собак, погрожують розправою. Втім, коли емоції вщухають нам вдається знайти спільну мову і шляхи вирішення проблеми. Але по даному споживачу ситуація вже дійшла до межі. Так відверто ігнорувати законодавство - з таким ми ще не стикалися. Дуже прикро, що наші люди при виконанні службових обов`язків зовсім незахищені від такого свавілля",- наголосив технічний директор ПАТ «Чернігівгаз» Віталій Черчович.

Якщо судити з масштабів будинку боржника, а це понад 330 кв. м опалювальної площі, то там проживають далеко не бідні люди, хоча в минулий опалювальний сезон отримували субсидію на газ. Можна припусти, що борги виникли через те, що соціальна норма не перекривала обсяг споживання газу, а споживач це ігнорував і не доплачував різницю. Тепер господар сподівається на наступні транші державної допомоги. Але цього, звичайно, не буде через існуючий борг. До того ж боржник не переймається цим і навіть не звертається до газової компанії за реструктуризацією.

Від початку року "Чернігівгазу" довелося вимушено припинити газопостачання 1430 споживачам газу, які тривалий час не оплачували послугу та ігнорували попередження про можливі наслідки. Загальна заборгованість мешканців області складає понад 240 млн грн. Нині в області нараховується 949 споживачів, у яких сума боргу перевищила 10 тис. грн.

Припинення газопостачання є вимушеним кроком "Чернігівгазу", який здійснюється лише за поданням постачальника газу та після неодноразових письмових попереджень. Першочергово компанія надає таким споживачам вичерпну інформацію про всі можливі шляхи залагодження ситуації, аби не допустити відключення. До такої міри газовики вдаються лише в крайніх випадках, коли інші інструменти не приносять результату.

Свириденко Наталія ОлександрівнаКатегорія: РІЗНЕ | Переглядів: 1000 | Теги: поліція, Чернігівгаз, боржник | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar