реклама партнерів:
Головна » 2017 » Жовтень » 8 » На Чернігівщині «запечатали» недіючі артезіанські свердловини
15:33
На Чернігівщині «запечатали» недіючі артезіанські свердловини
На Чернігівщині «запечатали» недіючі артезіанські свердловини Тампонаж недіючих артезіанських свердловин в Бахмацькому, Куликівському, Ніжинському, Прилуцькому, Срібнянському та Талалаївському районах здійснили працівники Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації.

Про це повідомили у Департаменті екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА.

Зроблено це в рамках виконання заходів «Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки». Виконання робіт по тампонажу здійснювалось шляхом повного заповнення всього об’єму свердловини від вибою до гирла тампонажним матеріалом.

Після чистки свердловини її стовбур було оброблено розчином хлорного вапна та засипано робочу частину фільтру та відстійник продезінфікованою гравійно-піщаною, щебенево-піщаною сумішшю, продезінфікованим піском з пошаровим ущільненням. Частину стовбура свердловини, що залишилася, залили цементно-глинистим розчином.

Після виконання тампонажу, було проведено демонтаж надземних насосних станції над свердловинами.

Загалом на початок року в області нараховувалось 401 недіюча артезіанська свердловина.Категорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 820 | Теги: Чернігівщина, тамонаж, насоосні станції | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar