12:45 На пробіжку в Чернігові вийшли більше тисячі осіб | |
![]() Учасників заходу привітали заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Біг для різної вікової категорії та фізичної підготовки: як професійних спортсмениів, так і любителів. Різними були й дистанції — від 400 метрів до 10 кілометрів, а також 21,0975 км. Разом з усіма в забігах взяли участь директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, начальник відповідного управління Чернігівської міської ради Андрій Дериземля, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця XXXI літніх Олімпійських ігор-2016 Ольга Бібік. Загалом цьогорічне свято здоров’я зібрало 1100 учасників, що на 400 осіб більше, ніж у 2016 році. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації з використанням матеріалів ТРА «Новий Чернігів» | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |