17:22 Національний заповідник «Чернігів стародавній» відновлює екскурсійну діяльність | |
![]() На Ваше замовлення наукові співробітники також проведуть оглядові екскурсії по території заповідника та місту Чернігову (екскурсійні групи формуються до 10 осіб). Музейні експозиції працюють щодня, без вихідних, з 10.00 до 18.00 (без перерви). Для безготівкової оплати встановлені платіжні термінали у Колегіумі, Борисоглібському соборі та Антонієвих печерах. До уваги поціновувачів старовини та мистецтва! Не забуваймо про засоби індивідуального захисту і дотримуймося правил поведінки в умовах карантину. Бережіть своє здоров’я! Організація протиепідемічних заходів при проведенні обслуговування відвідувачів заповідника Колегіум – Прийом відвідувачів і екскурсійних груп проводиться у 5-ти залах з обмеженням щодо кількості відвідувачів, які одночасно перебувають у залах, до 10 осіб. – Екскурсія проводиться з максимальною кількістю 10 осіб у групі по 5-ти залах та біля його приміщення. Виставка «Чернігів і чернігівці 100 років тому» – Прийом екскурсійних груп проводиться з обмеженням щодо кількості відвідувачів до 5 осіб. Одночасно на виставці може перебувати не більше 1 екскурсійної групи. – Відповідальні за прийом відвідувачів зобов’язані не допускати їх потенційного скупчення в окремих зонах приміщення. Борисоглібський собор – Прийом відвідувачів і екскурсійних груп проводиться на двох поверхах споруди з обмеженням щодо кількості відвідувачів, які одночасно перебувають у залах, до 20 осіб. – Екскурсії проводяться з максимальною кількістю 10 осіб у групі по 2-х поверхах споруди. Антонієві печери – Прийом відвідувачів і екскурсійних груп проводиться з обмеженням щодо кількості відвідувачів до 10 осіб. – Екскурсія проводиться з максимальною кількістю 10 осіб у групі. Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |