реклама партнерів:
Головна » 2017 » Жовтень » 7 » Навчання з бойовою стрільбою під носом в агресора
19:47
Навчання з бойовою стрільбою під носом в агресора
Навчання з бойовою стрільбою під носом в агресора Навчання на Чернігівщині – під носом в агресора – завершилися. В Гончарівському Чернігівського району пройшла активна фаза бригадних тактичних навчань з бойовими стрільбами механізованої бригади оперативного командування «Північ». Прес-служба Міноборони повідомляє, що вояки відпрацьовували дії як в наступі, так і в обороні, плюс відбиття контратаки, захоплення рубежів і таке інше.

Навчання проходили в умовах, наближених до бойових. Це й зрозуміло, адже всі відпрацьовані дії напевне знадобляться на реальному полі бою – бригада «Півночі» бере участь в бойових діях на сході України.

За цей рік Генштаб планує провести не менше двох десятків таких навчань, заявив його очільник, головнокомандувач Збройних Сил Віктор Муженко. Вони необхідні для бойового злагодження бригад, відпрацювання нових форм і способів застосування підрозділів, організації міжвидових груп.

Філія Національної телекомпанії України «Чернігівська регіональна дирекція»Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 885 | Теги: Гончарівське, військові навчання | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar