реклама партнерів:
Головна » 2017 » Жовтень » 16 » Нові тролейбуси відтепер можна зустріти на усіх маршрутах
18:45
Нові тролейбуси відтепер можна зустріти на усіх маршрутах
Нові тролейбуси відтепер можна зустріти на усіх маршрутах З суботи, 14 жовтня на п'ятому тролейбусному маршруті вперше у регулярному русі з'явився новий тролейбус Еталон Т12110 «Барвінок». Ця подія викликала неабияке здивування мешканців району.

Зручність низькопідлогових електромашин чернігівці вже встигли оцінити на усіх інших маршрутах, вони працюють у місті ще з 2008 року. Ось тільки на Подусівці сучасну техніку ніколи не бачили. Причин тому декілька: надто низький проїзд під залізничними коліями (всього 3,7 м) та незадовільний стан дорожнього покриття.

Проте за останній час в КП «ЧТУ» надійшла величезна кількість звернень від мешканців району, серед яких багато людей літнього віку. Вони просили, аби хоч один випуск на маршрут № 5 забезпечувався сучасною технікою.

В адміністрації підприємства однозначно вирішили піти на зустріч чернігівцям. Служби підприємства ретельно проінспектували стан контактної мережі та дорожнього покриття. На основі обстеження винесені рекомендації, щодо руху тролейбусів з низьким рівнем підлоги.

Разом з тим, 10 жовтня кількість нових тролейбусів на підприємстві збільшилась на один, завдяки початку поставки, закуплених за кошти бюджету в 2017 році, електромашин.

Саме цей тролейбус із нової поставки з номером 497 відкрив рух низькопідлогових машин на маршруті № 5 «Подусівка» — «Вокзал». Планується, що відтепер нова техніка постійно з'являтиметься на Подусівці, а тамтешня дорога стане таким собі тестовим полігоном.

Світлина Alexander Scherbina
Джерело: КП «Чернігівське тролейбусне управління»
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 696 | Теги: тролейбус, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar