Головна » 2017»Вересень»20 » Приймаються пропозиції щодо подальшої долі конструкції «Я люблю Чернігів»
18:13
Приймаються пропозиції щодо подальшої долі конструкції «Я люблю Чернігів»
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради оголошує про збір пропозицій щодо зміни вигляду та/або місця розташування конструкції «Я люблю Чернігів», яка викликала активне обговорення та полярні думки при розміщенні на Алеї героїв.
Пропозиції від чернігівців приймаються в письмовому вигляді як на поштову, так і на електронну адреси Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради: