реклама партнерів:
Головна » 2015 » Грудень » 2 » Роботи, створені душею,
18:22
Роботи, створені душею,
Роботи, створені душею, можна побачити на виставці, яка відкрилася сьогодні у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

Як зауважив директор Департаменту Олег Русін, ця виставка — наочний приклад того, що людина здатна подолати будь-які перешкоди. Фізичні можливості авторів багатьох робіт є обмеженими, та не мають меж творчій політ їх фантазії, працездатність, оптимізм та бажання творити прекрасне.

Представлені на виставці роботи зібрані з різних куточків області. Одні з них можна лише подивитися, інші — придбати, підтримавши таким чином хвору людину.

Виставка художніх робіт інвалідів області, підопічних будинків інтернатів та вихованців реабілітаційних установ діятиме у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації до 4 грудня.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністраціїКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 719 | Теги: інваліди, творчість, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar