Головна » 2015 » Березень » 4 » Спартакіада школярів Чернігівського району: четверта поспіль перемога Халявина
19:59
Спартакіада школярів Чернігівського району: четверта поспіль перемога Халявина
Спартакіада школярів Чернігівського району: четверта поспіль перемога Халявина 3 лютого в спортивному залі Михайло-Коцюбинської гімназії відбувся фінальний турнір змагань з баскетболу серед юнаків за програмою районної спартакіади школярів.
За підсумками зональних змагань шість команд вибороли право грати в фіналі, щоправда школярі з Пакуля і Хмельниці через хворобу на турнір не прибули, тож за призові місця боровся квартет учасників.

М.-Коцюбинське – Халявин 14:29 (4:16)

Халявинці виявилися поза конкуренцією. Лише в першому матчі Киїнка зуміла нав’язати боротьбу за рахунок трьох влучних кидків з далекої дистанції, однак по перерві Халявин пішов у відрив. А от господарів майданчика чемпіон здолав на диво впевнено, вже після першого тайму (16:4) всі питання щодо переможця втратили актуальність.
Втім, за тур до цього Михайло-Коцюбинське зуміло переграти Киїнку, що й принесло господарям друге місце. Киїнці фінішували третіми.
Брусилів вразив тиждень тому, коли в зональному турнірі школярі нічим не поступалися фаворитам. Однак нині на майданчику була бліда тінь тієї команди, яка без шансів програла всі поєдинки.
Отже, вчетверте поспіль змагання з баскетболу виграють халявинці. І з кожним роком їх перемоги стають все більш впевненими.
Наводимо загальний список призерів баскетбольних турнірів:

Цей успіх дозволив Халявину суттєво відірватися у загальнокомандному заліку (складається із семи кращих результатів). Тепер лише диво зможе завадити лідеру фінішувати на першій сходинці. Цікаво розгортається боротьба за друге місце між Михайло-Коцюбинським і Киїнкою, до якої цілком може долучитися Киселівка (у разі успішних подальших виступів у неї відпадуть 8-е і 10-е місця).

Зведена таблиця спартакіади школярів для ЗОШ І-ІІІ ст.

Календар наступних змагань спартакіади:
10.03 Баскетбол (дівчата 4х4) – Седнів (І-ІІІ ст.)
17.03 Баскетбол (4х4) – Киїнка (І-ІІ ст.)
24.03 Волейбол (6х6) – зональні турніри (І-ІІІ ст.)
24.03 Шашки (2+1) – Жавинка (І-ІІ)
31.03 Волейбол (6х6) – Киїнка (фінал, І-ІІІ ст.)
07.04 Волейбол (дівчата 6х6) – зональні турніри (І-ІІІ ст.)
14.04 Волейбол (дівчата 6х6) – Михайло-Коцюбинське (фінал, І-ІІІ ст.)
21.04 ДПЮ (5 чол.) – Халявин (І-ІІІ ст.)
28.04 Футбол (5х5) – зональні турніри (І-ІІ ст.)
05.05 Футбол (8х8) – зональні турніри (І-ІІІ ст.)
05.05 Футбол (5х5) – Старий Білоус (фінал, І-ІІ ст.)
12.05 Футбол (8х8) – Мих.-Коцюбинське (фінал, І-ІІІ ст.)

Сергій ГОРОБЕЦЬ, спеціально для «Чернігівського формату»

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 1526 | Теги: спорт, спартакіада, Чернігівський район, баскетбол | Рейтинг: 0.0/0