реклама партнерів:
Головна » 2015 » Грудень » 3 » У Чернігові на Красній площі почали встановлювати новорічну ялинку
17:46
У Чернігові на Красній площі почали встановлювати новорічну ялинку
У Чернігові на Красній площі почали встановлювати новорічну ялинку На Красній площі Чернігова з 2 грудня почали встановлювати головну Новорічну ялинку міста, урочисте відкриття якої заплановано на 19 грудня.
Традиційно монтажні роботи з використанням спеціалізованої підйомної техніки виконують працівники комунального шляхо-будівельного підприємства, де протягом року в розібраному вигляді зберігається ялинка. Встановленням безпосередньо святкової ілюмінації будуть займатися спеціалісти з Іллічівська.

За домовленістю з підприємством-виробником на ялинці щороку ілюмінація змінюється. Тож цього року ялинка буде виглядати по-іншому, ніж в минулому році. Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міської ради.

Нагадаємо, висота ялинки становить 18 метрів, вага всієї конструкції – 6 тонн. Вона декорована вишуканим орнаментом, що світиться. Ялинку придбали ще в 2011 році в Іллічівську, де знаходиться єдине підприємство в країні, що виробляє новорічні ялинки таких значних розмірів.

Крім того, у Чернігові прикрашені ялинки будуть в різних районах міста.

Відділ зв’язків з громадськістю міської радиКатегорія: РІЗНЕ | Переглядів: 1128 | Теги: Красна площа, ялинка, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar